دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام

دستگیری عامل شایعه بازگشایی مسجدالحرام

مقامات امنیتی عربستان، فردی را که شایعه بازگشایی مسجدالحرام به روی نمازگزاران را منتشر کرده بود، دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «صدی» نوشت، مقامات امنیتی عربستان، فردی را که در یک فیلم ویدیویی شایعه بازگشایی مسجدالحرام  در روز یکشنبه (14 اردیبهشت ماه) به روی نمازگزاران را منتشر کرده بود، دستگیر کردند.


این فرد مدعی شده بود که مساجد دیگر نیز روز سه شنبه(16 اردیبهشت ماه) با تمدید زمان رفت و آمد تا 9 شب بازگشایی می شود و تمامی این تصمیم ها در گرو موافقت نهایی است.


«هانی بن حسنی حیدر»، سخنگوی رسمی ریاست کل امور مسجدالحرام و مسجدالنبی (ص) گفت: مردم باید از منابع موثق اخبار را دنبال کنند و هر گونه شایعه ای را نپذیرند.


گفتنی است، مسجدالحرام برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ماه مبارک رمضان به روی نمازگزاران بسته است و تنها تعداد محدودی از خادمان در این مسجد نماز خود را با حفظ فاصله گذاری اجتماعی اقامه می کنند.


بنابراین گزارش، دومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان نیز در مسجدالحرام با تعداد محدودی نمازگزار اقامه و در شبکه های اجتماعی خطبه و نماز جمعه پخش شد.


| شناسه مطلب: 100209

نام منبع: شبستانمسجدالحراممطالب مرتبط

نظرات کاربران