بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود

بازگشایی مسجد الاقصی پس از عید فطر انجام می شود

شورای اوقاف و امور مقدسات اسلامی قدس اشغالی اعلام کرد که مسجد الاقصی پس از عید فطر بازگشایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، شورای اوقاف و امور مقدسات اسلامی قدس اشغالی که چندی پیش برای حفظ سلامت نمازگزاران در راستای تدابیر پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته بود درهای مسجدالاقصی را ببندد، اکنون با بهتر شدن اوضاع نسبی شیوع این ویروس، تصمیم به بازگشایی آن پس از عید فطر را دارد.
شورای مزبور روز سه‌شنبه (30 اردیبشهت ماه) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از عید فطر، درهای مسجد الاقصی به روی نمازگزاران باز خواهد شد.
در این بیانیه آمده که شورای اوقاف و امور اسلامی قدس در پی کاهش نسبتی شیوع ویروس کرونا و با مشورت مسئولان بهداشتی این تصمیم را گرفته است.
شورای اوقاف و امور مقدسات اسلامی قدس اشغالی تأکید کرد که تحولات مربوط به کرونا را به منظور کاهش دوره ممنوعیت ورود به مسجد الاقصی، هر روز پیگیری می‌کند.


| شناسه مطلب: 100473
مسجد الاقصی کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران