نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد

نمازعید فطر در سراسرعربستان لغو شد

مسئول امور مسجد الحرام و مسجد نبوی از موافقت شاه سعودی با اقامه نماز عید فطر در حرمین شریفین بدون نمازگزار با توجه به شیوع کرونا درعربستان خبر داد.

عبدالرحمن بن عبدالعزیز السدیس مسئول امور مسجد الحرام و مسجد نبوی از موافقت سلمان بن عبدالعزیز با برپایی نماز عید سعید فطر در حرمین شریفین بدون نمازگزار خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از خبرگزاری مهر، سرپرست امور مسجد الحرام و مسجد پیامبر (ص) اعلام کرد که نمازعید سعید فطر فردا یکشنبه (4 اردیبهشت ماه) در این اماکن مقدس در مکه مکرمه و مدینه منوره بدون حضور نمازگزار اقامه می شود.


از سوی دیگر وزارت امور اسلامی، تبلیغ و ارشاد سعودی به موذن های مساجد این کشور دستور داد از زمان پس از نماز صبح تا ورود به زمان برگزاری نماز عید فطر به پخش تکبیرها از طریق بلندگوهای این کشور اقدام کنند.


این وزارتخانه بر برگزار نشدن نماز عید فطر در سراسر مساجد و مصلی های این کشور براساس دستورات مرتبط با ممانعت از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران