تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود

تصویری که لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود

انتشار دو عکس در کنار هم در شبکه‌های اجتماعی توجه بسیاری از رسانه‌های داخل و خارج از ایران را جلب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، انتشار دو عکس در کنار هم توجه بسیاری از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایران و خارج از ایران را جلب کرده و لحظه به لحظه بر بازنشر این تصویر افزوده می‌شود.


یک عکس کشته‌شدن شهروند سیاهپوست آمریکایی به دلیل خشونت پلیس آمریکا را نشان می‌دهد که چندی قبل در رسانه‌های بین‌المللی آمد و عکس دیگر مربوط به مراسم عمامه‌گذاری در سال ۱۳۹۲ است که آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید دست یک طلبه‌ی سیاهپوست را که به تازگی معمم شده می‌بوسد.


اینجاست که باید به اسلام و حقوق بشر اسلامی آفرین گفت و این روایت از رسول مهربانی‌ها حضرت محمد صلی الله علیه و آله را به یادآورد که فرمود:
یٰا أَیُّهَا النَّاسُ، أَلا إِنَّ رَبَّکُمْ وَاحِدٌ وَ إِنَّ أَبٰاکُمْ وَاحِدٌ، أَلا لا فَضْلَ لِعَرَبیٍِ عَلَی عَجَمِیٍّ، وَ لا عَجَمِّیٍ عَلَیٰ عَرَبِیٍّ، وَ لا أَسْوَدَ عَلَی أَحْمَرَ، وَ لاَ لأحْمَرَ عَلَی أَسْوَدَ إِلاّ بِالتّقْوی. أَلاَ هَلْ بَلغتُ؟ ـ قَالُوا: نَعَمْ، قَالَ: ـ لِیُبَلِّغَ الشَّاهِدُ الْغَائِبَ. مردم! آگاه باشید که پروردگارتان یکی است و پدرتان نیز یکی است، بنابراین بدانید که نه عرب بر عجم و نه بالعکس، و نه سیاه بر سفید و نه بالعکس هیچ برتری ندارد مگر به تقوا. آیا این حقیقت را ابلاغ کردم؟ گفتند: آری. فرمود: حاضران به غائبان ابلاغ کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران