تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است

تصمیمی برای بازگشایی ضریح حرم مطهر رضوی اتخاد نشده است

خراسان رضوی مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی گفت: هیچ تصمیمی در خصوص بازگشایی فضاهای سرپوشیده و ضریح مطهر حرم رضوی اتخاذ نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مهدی رضوی‌کیا در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین تصمیمات برای بازگشایی فضاهای سرپوشیده و ضریح در حرم مطهر رضوی اظهار کرد: تاکنون هیچ تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است و در حقیقت در این مورد منتظر تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.
وی خاطرنشان کرد: این مورد باید از مجموعه استانداری یا دانشگاه علوم پزشکی پیگیری شود؛ چرا که تا به‌ حال موردی در این خصوص به ما ابلاغ نشده است.
مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی همچنین عنوان کرد: حدس ما همواره این است زمانی که پروتکل‌ها رعایت شود، پیشرفت‌هایی صورت می‌گیرد؛ اما این که ابلاغیه‌ای کتبی برای بازگشایی در زمان مشخصی به ما صورت گرفته باشد، وجود ندارد.
رضوی‌کیا تصریح کرد: با این وجود پیش‌بینی‌ها چنین است و مسوولان نیز بارها اعلام کرده‌اند که نه فقط در حوزه حرم مطهر رضوی، که در همه حوزه‌ها اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، شاهد بازگشایی‌های بیشتری خواهیم بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران