زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد

زیارت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران ۲۴ ساعته شد

حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران با رعایت پروتکل های بهداشتی ۲۴ ساعته پذیرای عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، صحن ها و فضاهای روباز حرم مطهر بانوی کرامت از یکشنبه شب (۱۱ خردادماه) با رعایت پروتکل های بهداشتی ۲۴ ساعته پذیرای عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.


بنابراین گزارش، به منظور رفاه حال زائرین و مشتاقان اهل بیت (ع) علاوه بر صحن ها و فضاهای روباز مسجد مقدس جمکران شبستان های حضرت فاطمه الزهرا(س)و امام علی (ع) این مسجد مقدس نیز از شب گذشته بازگشایی شد.


با شیوع ویورس کرونا از ابتدای اسفندماه ۹۸، محدودیت هایی برای ورود زائران به اعتاب مقدس از جمله حرم حضرت معصومه(س) ایجاد شد که در نهایت با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، از ۲۶ اسفندماه فعالیت و میزبانی تمام اعتاب مقدس از پذیرش زائران متوقف شد.


ابتدای خرداد ماه  با اعلام قائم مقام تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)، پس از حدود ۹۰ روز تعطیلی، صحن‌ها و حیاط‌های روباز از ساعت هفت صبح تا ۱۹ عصر در اختیار زائران و مجاوران قرار گرفت.


این تصمیم به دنبال آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی حرم‌های مقدس پس از عید فطر و پس از هماهنگی‌ انجام شده با ستاد ملی مبارزه با کرونا اتخاذ شده است.


بر این اساس صبح روز دوشنبه پنجم خردادماه با به صدا درآمدن نقاره‌های حرم مطهر، صحن‌های این حرم شریف در اختیار زائران، مجاوران و همه ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت(ع) قرار گرفت و از ساعت هفت صبح تا ۱۹ عصر میزبان زائران بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران