مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود

مجموعه کتب مکتب امام(ره) رونمایی می شود

همزمان با سی ‌و یکمین سالگرد رحلت بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ، کتاب های حاج آقا روح الله ، منطقین سیاست خارجی امامین انقلاب و سنبنی حضاره الغد رونمایی و روانه بازار نشر می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، همزمان با سی ‌و یکمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی (ره) سه کتاب ارزشمند "حاج آقا روح الله" تالیف حجت الاسلام حمید رضا باقری ، "منطقین سیاست خارجی امامین انقلاب " تالیف حجت الاسلام سید علی موسوی و " سنبنی حضاره الغد" تالیف حجت الاسلام رضا غریب به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام رونمایی و روانه بازار نشر می شود.


برای فهمیدن آقا روح الله خمینی، در کنار روایت احوال و سرگذشت فردی، خانوادگی، علمی و سیاسی- اجتماعی او به صورتی جامع، ملموس و دور از شعار زدگی، باید نظری به بستر تاریخی حوادث آن دوران داشت.
علاوه بر بررسی مسیر طی شده طلبه ای فاظل در دوران رشد و بالندگی اش، باید با واکاوی کنش گیری شخصیتی که قله انقلابی گری توحیدی تاریخ معاصر شد را دریافت.
ماحصل زیستن او در حوزه ای تازه تاسیس به زعامت حاج شیخ عبدالکریم حائری و در دوران احتضار تمدن اسلام و خفقان کور رضا شاهی، تدریجا «امامی» شد که شخصیتی منحصر به فرد و برجسته در میان رجال دین و سیاست عصر کنونی به شمار می رود و مدل رفتاری متمایزی را در عرصه زعامت دینی ارائه نموده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران