عملیات علیه داعش در اطراف سامراء عملیات علیه داعش در اطراف سامراء عملیات علیه داعش در اطراف سامراء بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
عملیات علیه داعش در اطراف سامراء عملیات علیه داعش در اطراف سامراء عملیات علیه داعش در اطراف سامراء عملیات علیه داعش در اطراف سامراء عملیات علیه داعش در اطراف سامراء

عملیات علیه داعش در اطراف سامراء

نیروهای ارتش و پلیس فدرال عراق در اطراف شهر سامراء عملیاتی را علیه عناصر داعش آغاز کردند و موفق شدند دوازده نفر متهم به اعمال تروریستی را بازداشت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ستاد عملیات ارتش عراق در سامراء نتایج عملیات علیه گروهک تروریستی داعش در اطراف این شهر را تشریح کرد.
این ستاد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که عملیات گسترده‌ای را در شرق رود «رصاصی» و در مساحتی بالغ بر ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلومتر مربع انجام داده است.
خبرگزاری «الاخباریه» با انتشار این بیانیه گزارش داد: این عملیات در دو محور ، محور نخست توسط ارتش و محور دوم نیز توسط پلیس فدرال صورت گرفته است.
در این بیانیه آمده است، این عملیات چندین روز برای تعقیب عناصر تروریستی و برخی از هسته‌های خاموش داعش با حمایت نیروی هوایی عراق ادامه خواهد داشت.
در این عملیات ۱۲ متهم تروریستی بازداشت و هفت مقر داعش در اطراف سامراء منهدم شد.
نیروهای عراقی همچنین موفق شدند سه سنگر و ابزارهای مورد استفاده داعش را منهدم و چند مسیر بسته شده را باز کنند.


| شناسه مطلب: 100704
سامرا داعشمطالب مرتبط

نظرات کاربران