پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با صدور پیامی، انتصاب مهندس سعید اوحدی را به سمت معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در پیامی انتصاب «سعید اوحدی» را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت.


متن این پیام به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم


برادرارجمند جناب آقای مهندس سعید اوحدی دام عزه


با سلام و تحیت 


انتصاب شایسته حضرتعالی به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.


خدمت به ایثارگران ، جانبازان و خانواده شهیدان و تلاش برای حل مشکلاتشان توفیق بزرگی است که نصیب هرکس نمی‌شود و بی‌تردید رضایت خدا و رسولش را در پی خواهد داشت.


حضور و توانمندی های جنابعالی که خود از جانبازان و آزادگان سرفراز دفاع مقدس هستید درجایگاه خطیر رسیدگی به امورجانبازان، آزادگان و ایثارگران مایه بسی دلگرمی و امیدواری است.


توفیقات روزافزون شما را در عرصه خدمت صادقانه به ‌نظام و میهن اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و امیدوارم در این مسئولیت خطیر، همواره موفق و مؤید باشید.


سید عبدالفتاح نواب


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت
مطالب مرتبط

نظرات کاربران