ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا

ممنوع شدن ورود به بین‌الحرمین در کربلا به دلیل شیوع کرونا

وزیر بهداشت عراق با اشاره به افزایش آمار مبتلایان جدید به کرونا، اعلام کرد: این مسأله نشانه‌ای بر ورود عراق به یک مرحله همه‌گیری خطرناک است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حسن التمیمی، وزیر بهداشت عراق روز دوشنبه( 2 تیرماه) در سخنانی با اشاره به افزایش آمار مبتلایان جدید به کرونا اعلام کرد: این مسأله نشانه‌ای بر ورود عراق به یک مرحله همه گیری خطرناک است. تاکنون، هیچ درمانی برای ویروس کرونا وجود ندارد و تنها راه، پیشگیری است.


به گزارش کانال تلگرامی النجبا، وزیر بهداشت عراق در ادامه افزود: تلاش داریم تا بیمارستان‌های سریع الاحداثی را با ظرفیت ۴۰۰ تختخواب برپا کنیم.


سخنان وزیر بهداشت عراق در خصوص ورود این کشور به مرحله حاد همه گیری کرونا در حالی بیان می‌شود که رسانه‌های خبری امروز گزارش دادند حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به دلیل شیوع کرونا بسته شده و زائران برای ورود به بین‌الحرمین با درهای بسته مواجه شدند.


این اقدام متولیان حرم سیدالشهدا (ع) و حضرت عباس(ع) برای جلوگیری از شیوع روز افزون کرونا در کربلا است.


البته پیش از این، با وجود شیوع کرونا درهای حرم های حسینی و عباسی در کربلا بسته نشده و به صورت شبانه‌روز پذیرای زائران بودند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران