حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد

حرم علوی به دستگاه معاینه الکترونیکی مجهز شد

دستگاه معاینه الکترونیکی به منظور جلوگیری از ورود افراد مشکوک به بیماری و کاهش مداخله انسانی برای مبارزه با کرونا در ورودی حرم امام علی (ع) نصب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، دستگاه معاینه الکترونیکی برای نخستین بار در اعتاب مقدسه عراق در وردی حرم امام علی (ع) نصب شد.


این دستگاه‌ها که بیشتر در برخی فرودگاه‌های بین‌المللی به منظور عدم مداخله انسانی در سنجش دمای بدن افراد نصب می‌شود، در ورودی حرم علوی نیز قرار گرفته است.


این اقدام به منظور جلوگیری از شیوع کرونا و اجازه ندادن به افراد مشکوک به بیماری نصب شده است. یکی از قابلیت‌‌های این دستگاه، علاوه بر سنجش دمای بدن افراد، شمارش تعداد زائران ورودی به حرم مطهر امیرالمؤمنین (ع) است.


حرم علوی شبانه‌روز به روز زائران باز است اما همچنان حکومت نظامی در نجف اعمال می‌شود و افراد از ساعت ۶ صبح تا ۲ بعدازظهر امکان تردد در شهر را دارند.


| شناسه مطلب: 101091
نجف اشرفمطالب مرتبط

نظرات کاربران