برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان

برگزاری مجازی برنامه دهه کرامت در ۶۰ کشور جهان

معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) گفت:گفت: مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) همچون سال‌های گذشته فعالیت‌های خود را در ایام مناسبتی و اهل‌بیتی به ویژه ایام دهۀ کرامت دنبال خواهد کرد اما با توجه به شرایط کرونایی که با آن مواجه هستیم، اجرای برنامه‌ها مانند سال‌های قبل نخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام «محمدعلی معینیان» در گفتگو با کمیته ارتباطات و فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه کرامت افزود: فعالیت‌ها و تجمعات میدانی پیروان اهل‌بیت (ع) امسال به صورت حضوری برگزار نخواهد شد و به جای آن از ظرفیت فضای مجازی در برگزاری سمینارها و نشست‌ها استفاده خواهیم کرد.
 وی گفت:  تولیدات گوناگونی در زمینه‌های فیلم، عکس تهیه و به نخبگان، اعضای مجمع و ملبغان در کشورهای مختلف ارسال شده است تا در این ایام استفاده شود.
حجت‌الاسلام معینیان تصریح کرد: امسال کمرنگ بودن ظاهری برنامه‌های اجتماعی را با فعالیت بیشتر در فضای مجازی جبران خواهیم کرد. ما با بیش از ۳ هزار مبلغ در ۶۰ کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای تولید شده برای همۀ این افراد ارسال شده است و در این ایام مبارک مشغول به فعالیت هستند.
وی اظهار کرد: مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) جدا از راه‌های ارتباطی که با پیروان اهل‌بیت در سایر کشورها دارد، خود نیز به طور مستقل امکاناتی در زمینه تولید محتوا دارد از جمله شبکه تلویزیونی ثقلین، خبرگزاری ابنا، معاونت فرهنگی و ... که تلاش‌هایی در زمینه ضبط و انعکاس برنامه‌ها، تولید کتاب، برگزاری وبینارها و ... دارند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران