فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود

فریاد عدالتخواهان جهان در «هفته خشم» بلند خواهد بود

فلسطینی‌ها خود را برای برگزاری «هفته خشم» در سراسر جهان علیه الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی آماده می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، فلسطینی‌ها خود را برای برگزاری هفته خشم از روز نخست ماه ژوئیه آتی (۱۱ تیر) آماده می‌کنند.
قرار است در جریان هفته خشم، تظاهرات و راهپیمایی‌های مختلفی در ۸۰ شهر و پایتخت کشورهای عربی و جهان علیه اقدام رژیم صهیونیستی برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی برگزار شود.
گروه «صامدون» با صدور بیانیه‌ای خواهان برگزاری پرشور هفته خشم در سراسر جهان در حمایت از مسأله فلسطین و مخالفت با الحاق کرانه باختری شد.
در این بیانیه آمده است: اقدامات صهیونیست‌ها در توسعه دائره اشغالگری خود علیه ملت فلسطین و سرزمین آنها با حمایت کامل امپریالیسم در جهان انجام می‌شود.
در این بیانیه خاطر نشان شده است: ملت‌های عربی امروزه باید برای رها شدن از قید و بندهای رژیم‌های مرتجع و حرکت به سمت مسأله فلسطین وارد عمل شوند.
گفتنی است که تصمیم رژیم صهیونیستی برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی موجی از واکنش‌های منفی و مخالفت‌ها را در کشورهای عربی و اسلامی برانگیخته است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران