بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد

بین‌الحرمین کربلا شست‌وشو شد

بین‌الحرمین و خیابان‌های منتهی به حرم حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) برای جلوگیری از شیوع کرونا شست‌وشو و ضدعفونی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، با وجود شیوع کرونا در عراق و اعمال محدودیت در کربلا، حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) باز هستند.


البته به دلیل منع تردد و عدم بازگشایی مراکز مختلف و مغازه‌ها این روزها تعداد زائران حرم‌های مطهر در کربلا بسیار اندک شده است، تا جایی که شب‌ها کمتر زائری در حرم‌ها حضور دارد.


با این وجود، نیروهای حشدالشعبی و مردمی به منظور سلامت زائران و مردم کربلا، پیوسته اقدام به ضدعفونی اطراف حرم‌ها می‌کنند، به طوری که شب گذشته نیز با دستگاه‌های مختلف علاوه بر شست‌وشوی خیابان‌های منتهی به حرم، اقدام به شست‌وشو و ضدعفونی بین‌الحرمین کردند.


برای این منظور، ابتدا یکی از ورودی‌های بین‌الحرمین از سمت حرم حضرت عباس (ع) بسته و عملیات ضدعفونی آغاز شد و در نهایت خادمان حرم اقدام به خشک کردن زمین بین‌الحرمین کردند.


| شناسه مطلب: 101192
کربلا عتبات کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران