اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق

اهانت یک رسانه سعودی به مرجعیت عالی شیعیان عراق

یک رسانه سعودی در ادامه سیاست‌های خبیثانه و شوم آل سعود علیه ملت عراق به مرجعیت عالی دینی این کشور اهانت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، روزنامه الشرق الاوسط وابسته به آل سعود، با گستاخی هر چه تمام تر به ساحت مرجعیت عالی شیعیان عراق اهانت کرده و کاریکاتوری توهین آمیز علیه آیت الله سیدعلی سیستانی منتشر کرد.
این اولین باری نیست که رسانه‌های سعودی با گستاخی تمام، به نمادهای دینی و ملی عراق توهین می‌کنند؛ چندی پیش نیز یک رسانه سعودی فرمانده شهید ابومهدی المهندس را تروریست خوانده بود.
مقامات عراقی طی سالهای پس از سرنگونی صدام معدوم، با اشاره به دستگیری صدها تروریست سعودی الاصل و هلاکت شمار زیادی از آنها در گروهک تروریستی داعش، آل سعود را از طرفهای اصلی فتنه افکنی در عراق معرفی کردند.
پیشتر مقاومت اسلامی نجباء خواستار موضع‌گیری قاطع دولت و پارلمان عراق در خصوص اهانت سعودی‌ها به عراق و نمادهای آن شده بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران