قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد

قرضاوی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد

رئیس سابق اتحادیه جهانی علمای مسلمین همزمان با قصد رژیم صهیونیستی برای اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری، از تمام ملت‌های جهان خواست که این رژیم را تحریم کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «یوسف قرضاوی» رئیس سابق اتحادیه جهانی علمای مسلمین در پیامی از تمام جهان خواست که رژیم صهیونیستی را تحریم کنند.
قرضاوی گفت: «پایین‌ترین سطح مقاومت، تحریم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، رد تمام تلاش‌های صورت گرفته برای عادی‌سازی روابط با دشمن غاصب و همچنین حفظ فاصله روانی میان ما و آنهاست. اجازه نمی‌دهیم که این دیوار حائل میان ما و آنها شکسته و یا در آن شکاف ایجاد شود».
رژیم صهیونیستی پیشتر گفته بود که روز یکم جولای بخش‌هایی از کرانه باختری را اشغال می کند؛ اما به دلایلی نامعلوم اجرای این طرح به زمان دیگری موکول شد.
 پایگاه خبری شبکه «روسیا الیوم» به نقل از خبرنگار خود در تل‌آویو گزارش داد که این طرح به علت بروز اختلافاتی در کابینه رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا به تعویق افتاده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران