تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت

تجهیز حرم امام حسین(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت

با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا، حرم امام حسین (ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت زائران به منظور جلوگیری از ورود افراد مشکوک به کرونا تجهیز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حرم امام حسین (ع) از ابتدای شیوع کرونا به روی زائران باز است و این روزها بسیاری از زائران به حرم سیدالشهدا (ع) مشرف می‌شوند.


بر همین اساس، خادمان حرم امام حسین (ع) برای کنترل سلامت زوار و جلوگیری از ورود افراد مشکوک به کرونا اقدام به نصب دستگاه حرارتی کردند.


به دلیل افزایش تعداد زائران، دستگاه های کنترل سلامت زائران در دو ورودی حرم امام حسین (ع) نصب شده و‌ از ویژگی‌های این دستگاه، نشان دادن وضعیت سلامت بیش از ۱۰ زائر به صورت همزمان است.


با نصب این دستگاه حرارتی، خادمان حرم دیگر نیاز به سنجش سلامت زوار با دستگاه تب‌سنج و ارتباط مستقیم با زائران را ندارند.


بر پایه این گزارش، پیش از این نیز حرم های مطهر امام علی (ع) و حضرت عباس(ع) به دستگاه حرارتی کنترل سلامت زائران مجهز شده بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران