فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع) فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع)

فراخوان ایده برای ترویج کتابخوانی در حرم امام رضا(ع)

تولیت آستان قدس رضوی در فراخوانی از عموم هموطنان خواست پیشنهادات خود را برای ترویج کتابخوانی در حرم با رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی ارائه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، یکی از اتفاقات خوب چند سال اخیر حرم امام رضا (ع) طرح ایستگاه مطالعه و کتابسرای زائر بود که سال ۱۳۹۸ همزمان با ایام میلاد امام رضا (ع) در حرم نورانی رضوی راه‌اندازی شد.


اما این طرح از اواخر سال گذشته و با شیوع کرونا و بسته شدن درب‌های حرم امام رضا (ع) به حالت تعلیق درآمد و حتی با باز شدن درب‌ها هم ادامه پیدا نکرد زیرا استفاده مشترک از کتاب خلاف دستور‌العمل‌های بهداشتی بود و همچنین فضا‌هایی که برای این کار در نظر گرفته شده بود فضای داخل حرم بود که فضا‌ها هنوز باز نشده است.


با توجه به این محدودیت‌ها حجت‌الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی طی فراخوانی از عموم مردم درخواست کرد تا ایده‌های خود را درباره ترویج دوباره این کار در ایام شیوع کرونا ارائه کنند، تا زائران ضمن زیارت حرم نورانی امام رئوف از این ظرفیت بهره‌مند شوند.


علاقه‌مندان می‌توانند هرگونه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ ارسال کنند. همچنین از طریق صفحه تولیت آستان قدس رضوی در اینستاگرام به نشانی marvi_ir ارسال کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران