بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند    بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند   

بیش از ۱۳ هزار کارگر، نظافت شهر مکه را برعهده دارند   

شهرداری مکه اعلام کرد که این شهر برای برگزاری مراسم حج امسال آماده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، شهرداری مکه با اعلام اینکه این شهر برای برگزاری مراسم حج امسال آماده است، اعلام کرد که اجرای عملیات برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تامین سلامتی زائران بیت الله الحرام آغاز شده است.   


بر اساس اعلام شهرداری مکه برای اجرای این برنامه و ارائه بهترین خدمات به حجاج بیش از ۱۸ هزار و ۴۹۰ کارگر به کارگیری شده اند.  


همچنین ۲۸ مرکز جدید خدمت مجهز به پیشرفته ترین وسایل در سراسر اماکن مقدس شهر مکه ایجاد شده و علاوه بر شهرداری‌های مناطق به حجاج خدمت رسانی می‌کنند.  


شهرداری مکه اضافه کرد که بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ کارگر نظافتچی همراه با جدیدترین تجهیزات بصورت شبانه روزی در سطح شهر و اماکن مقدس بویژه در مکانهای شلوغ و ساعات پیک، مشغول کار هستند و ۸۷ هزار و ۹۰۰ سطل زباله زیر زمینی در منطقه "مینا" مکه نصب شده است.  


همچنین ماموران بهداشتی این شهرداری در قالب گروه‌های نظارتی به صورت شبانه روزی بر بازارها و فروشگاه های مواد غذایی نظارت دارند.  


| شناسه مطلب: 101644
مکه مکرمه حج99 کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران