عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است

عربستان سعودی: هیچ مورد ابتلا به کرونا در اماکن مقدس ثبت نشده است

وزارت بهداشت عربستان سعودی اعلام کرد که طی روزهای اخیر هیچ گونه مورد مبتلا به بیماری کووید-19 در اماکن مقدس مشاهده نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، وزارت بهداشت عربستان سعودی می‌گوید طی آزمایش‌های انجام شده از حجاج در اماکن مقدس، هیچ گونه مورد مبتلا به بیماری کووید-۱۹ ثبت نشده است.
وزارت بهداشت سعودی روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد که  طی سه روز گذشته در مشاعر مقدس حج امسال هیچ گونه مورد مثبت ابتلا به کرونا مشاهده نشده است.
وزیر بهداشت سعودی گفت که طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰۸۴۹ آزمایش کرونا صورت گرفته است که ۱۶۸۶ نفر از آن‌ها، مثبت بوده است. طی ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۲۴ نفر نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
شیوع کرونا در عربستان سعودی و افزایش شمار مبتلایان به این ویروس مقامات این کشور را مجبور کرد که  حج امسال را با تعداد بسیار کمی برگزار و از ورود حاجیان از کشورهای دیگر خودداری کند که این مسئله باعث شده است انتقادهایی به نحوه مدیریت حج شود.


| شناسه مطلب: 101741
عربستان حج99 کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران