اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی

اجرای برنامه «حج در ادب فارسی» در فضای مجازی

برنامه «حج در ادب فارسی» با شرکت شاعران، ادیبان، خوشنویسان و استادانی از ایران، هند و پاکستان در پیام‌رسان واتس‌اپ اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، برنامه «حج در ادب فارسی» با شرکت شاعران، ادیبان، خوشنویسان و استادان ایران، هند و پاکستان در گروه 1 و 2 هندیران پیام‌رسان واتس‌اپ اجرا شد. 
سخنان استادان هندی و ایرانی درباره حج در ادب فارسی بخشی از این برنامه بود. ‌خانم‌ها آذرمیدخت صفوی و سیده بلقیس فاطمه حسینی از هند و غلامرضا کافی و علیرضا قزوه از ایران به بیان مقالات خود درباره حج در ادب فارسی پرداختند.
شاعران هندی و ایرانی چون مهدی باقر، محمد عرفان، محمدحسین انصاری نژاد، علیرضا قزوه، شعبان کرمدخت، سید محمود سجادی، نغمه مستشارنظامی، سارا جلوداریان، محمدمهدی عبداللهی، ابراهیم حاج محمدی، حکیمه دبیران، سیده فیروزه حافظیان، حمیده پارسافر، فاطمه ناظری، مرضیه فرمانی، محمدعلی یوسفی، محمود شریفی و ... اشعار خود را در موضوع حج برای حضار در گروه خواندند و به اشتراک گذاشتند.
همچنین، استادان خوشنویسی از ایران احسان الله شکراللهی و محسن احمدبیگی به همراه خوشنویس افغانستانی محمدمهدی میرزایی و بزرگان خوشنویسی هندوستان محمد احرا و محمد فردوس یساری، آرمان حبیب، محمد نوشاد هم با نوشتن تابلوهای خوشنویسی اشعار حج در این گروه حضور فعال داشتند.
در بخش دیگر این برنامه، سخنرانی محمدعلی ربانی، رایزن فرهنگی ایران در دهلی‌نو درباره ویژگی‌های حج ابراهیمی پخش شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران