تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد  تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد 

تعطیلی حرم حضرت زینب (س) تا اول محرم تمدید شد 

حرم حضرت زینب (س) از اوایل ماه ذی‌الحجه به دلیل اوج‌گیری کرونا در سوریه، بسته و با تصمیم متولیان حرم، تعطیلی این مکان مقدس تا اول محرم تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حرم حضرت زینب (س) از اوایل ذی‌الحجه (دوم مردادماه) به دلیل اوج‌گیری کرونا در سوریه بسته شد و مغازه‌های اطراف زینبیه نیز عمدتاً تعطیل شدند.


پس از بسته شدن حرم حضرت زینب (س) به نظر می‌رسید که با عادی شدن شرایط درهای حرم به روی زائران باز شود، اما درهای حرم بانوی دشت کربلا با وجود بیش از گذشت دو هفته همچنان بسته است و امکان پذیرش زائر در حرم عمه سادات وجود ندارد.


به گفته متولیان حرم حضرت زینب (س)، تعطیلی حرم تا اول محرم تمدید شده است و با توجه به حفظ سلامت زائران، در روزهای آینده درباره وضعیت بازگشایی یا تعطیلی حرم در ایام محرم تصمیم‌گیری می‌شود.


روز گذشته همزمان با عید غدیر نیز غربت خاصی در حرم حضرت زینب (س) حاکم بود و جمعی از سادات زینبیه با برگزاری مراسم عید غدیر این روز را کوچه‌های اطراف حرم به ایشان تبریک گفتند.


| شناسه مطلب: 101922
حضرت زینب سوریهمطالب مرتبط

نظرات کاربران