آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت

آمار مبتلایان به کرونا در عربستان افزایش یافت

وزارت بهداشت عربستان با اشاره به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اعلام کرد که شمار مبتلایان به کرونا در عربستان به ۲۸۹ هزار و ۹۴۷ نفر افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روزنامه سعودی عکاظ، وزارت بهداشت عربستان به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اشاره کرده است.
این وزارتخانه اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۵۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شده است که با احتساب موارد جدید، شمار مبتلایان به کرونا در عربستان به ۲۸۹ هزار و ۹۴۷ نفر افزایش یافت.
طبق اعلام وزارت بهداشت عربستان؛ همچنین ۳۲ نفر دیگر بر اثر کرونا فوت کرده اند که شمار فوتی های ناشی از کرونا به ۳ هزار و ۱۹۹ نفر رسید.
وزارت بهداشت سعودی به وخیم بودن حال ۱۸۲۴ کرونایی در این کشور هم اشاره کرد.
همچنین طی ساعات گذشته، ۱۴۳۹ نفر دیگر در عربستان از چنگال کرونا نجات پیدا کرده اند.


| شناسه مطلب: 101943
عربستان کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران