بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است

بیانیه اجلاس گروه‌های مقاومت: وحدت ضرورتی اجتناب ناپذیر است

در بیانیه پایانی دومین اجلاس بین‌المللی احزاب و گروه‌های حامی مقاومت تاکید شد: وحدت و انسجام ملت‌های اسلامی منطقه در برابر توطئه‌های مثلث غربی، عربی و عبری، ضرورت اجتناب ناپذیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، دومین اجلاس بین‌المللی احزاب و گروه‌های حامی مقاومت با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:به نام خدا
بیانیه پایانی اجلاس بین‌المللی احزاب و گروه‌های حامی مقاومت

۱-وحدت و انسجام ملت‌های اسلامی منطقه در برابر توطئه‌های مثلث غربی، عربی و عبری، ضرورت اجتناب ناپذیر است.
۲-اعضای جلسه با حمایت از مقاومت لبنان و فلسطین و بحرین و یمن تداوم آنرا خواستار و تنها راه پیروزی میدانند.
۳-یکپارچگی احزاب مقاومت در برابر توطئه‌های دشمنان و هماهنگی را لازم میدانیم.
۴-انفجار بندر بیروت که خسارات سنگینی را بر مردم عزیز لبنان وارد کرد بی شک ناشی از توطئه خارجی و فساد داخلی است و حزب الله سر افراز خواهد بود.
۵-جنگ ۳۳ روزه و پیروزی حزب الله بر رژیم اشغالگر قدس معادلات منطقه را بسود جبهه مقاومت تغییر اساسی داد و از آن پس اسرائیل سیر نزولی خود را در منطقه طی می‌کند، بگونه ای که از آن زمان تاکنون اقتدار حزب الله امنیت لبنان در برابر اسرائیل را حفظ و حلقه محاصره رژیم اشغالگر را از طریق سوریه تنگ تر کرده است این جنگ جلوه‌ای از آثار ارزشمند مقاومت است که پیروزی‌های بعدی در جنگ ۲۲ روزه و ۴ روزه ز فلسطینی ها علیه صهیونیستها را رقم زد.
۶-احزاب مقاومت با الهام از استراتژی مقاومت که توصیه مستمر رهبر انقلاب اسلامی آیت الله خامنه ایست، از مقاومت مردم در تمام جبهه ها حمایت میکنند.
۷-قرن پانزدهم، قرن اسلام و توسعه ی اقتدار، آن در جهان است و مسلمانان باامید به آینده از چالش های دست ساز استکبار عبور خواهند کرد.
۸-قدس بدون هیچ تردیدی به دامن اسلام و مسلمین برخواهد گشت و توطئه صهیونستها و حامیان آنها در معامله قرن و تصاحب اراضی کرانه باختری ره به جایی نخواهد برد، چرا که اسرائیل در حال فروپاشی است.
۹- احزاب عضو مقاومت با تشکیل دبیرخانه در ایران حرکت هماهنگ و منسجمی را در راستای تقویت مقاومت و مقابله با توطئه دشمنان دنبال خواهند کرد.
۱۰-جبهه ی مقاومت مکتب سردارشهید سلیمانی فرمانده سپاه قدس را سرلوحه فکر و عمل همه سپاهیان قدس  دانسته و انتقام سخت خود را از قاتلان این سردار رشید اسلام خواهد گرفت.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران