بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات

بیانیه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در محکومیت اقدام امارات

اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان طی بیانیه‌ای با محکوم کردن توافق‌ عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، آن را خیانت بزرگ توصیف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، اتحادیه جهانی علمای مسلمان طی بیانیه‌ای با محکوم کردن توافق عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، آن را خیانت بزرگ توصیف کرد.
در این بیانیه آمده است: توافق بن زاید با نتانیاهو به مثابه پاداش بزرگ برای جنایات اشغالگران صهیونیستی در قدس شریف و علیه حقوق فلسطینیان بوده و همچنین اعتراف ضمنی برای الحاق کرانه باختری اشغالی به اسرائیل است.
اتحادیه جهانی علمای مسلمان از امت اسلامی خواست که برای حمایت از فلسطین و حقوق مردم آن موضعی قاطع اتخاذ کند.
در این بیانیه آمده است: علماء، روشنفکران و سیاسیون به وظایف خود در هرجا که هستند، عمل کنند زیرا در برابر خدا و نسل های آتی مسئولیت بزرگی دارند. با این خیانت ها عزم امت اسلامی تضعیف نمی شود. حق باقی می ماند و در نهایت پیروز می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران