ویژه نامه الکترونیکی «میعاد با عرفه» منتشر شد

ویژه نامه الکترونیکی «میعاد با عرفه» از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در هشت صفحه منتشر شده که قابل دسترسی برای همه زائران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ویژه نامه الکترونیکی «میعاد با عرفه» از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت منشر شد. این ویژه نامه در هشت صفحه منتشر شده که قابل دسترسی برای همه زائران عزیز است.


براساس این گزارش، طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اعزام زائران ایرانی به حج تمتع به همین منظور سلسله برنامه‌های فرهنگی از سوی  حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت به صورت مجازی از طریق سامانه آموزش زائر برگزار شد که شاهد استقبال خوب زائران از این برنامه‌ها بودیم.


در این ویژه‌نامه خلاصه ای از برنامه های میعاد با عرفه به صورت مکتوب منتشر شده تا آن دسته از زائران عزیز که فرصت حضور در جلسات آنلاینرا نداشتند، بتوانند از این طریق فایل متنی را مطالعه و از آن بهره لازم را ببرند.


گفتنی است، تمامی برنامه های میعاد با عرفه به صورت صوتی و تصویری در آرشیو سامانه آموزش زائران وجود دارد که زائران می توانند از طریق این سامانه برنامه های پخش شده را مشاهده کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران