بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست

بحرین هم به جمع مذاکره کنندگان با تل‌آویو پیوست

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از منابعی بلندپایه از مذاکرات بحرین و تل‌‌آویو به منظور عادی‌سازی روابط خبر داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، روز گذشته(شنبه)، از مذاکرات میان منامه و تل‌آویو خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از منابعی که آنها را بلندپایه خواند، گزارش داد که گفت‌و‌گوهایی پیشرفته در راستای عادی‌سازی روابط با بحرین جریان دارد.
این خبر در حالی منتشر می‌شود که روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» نیز پیش‌بینی کرد که پس از امارات، بحرین به عنوان دومین کشور عربی طی روزهای اخیر روابط خود را با تل‌‌آویو عادی‌سازی خواهد کرد.
روزنامه «الایام» بحرین نیز امروز گزارش داد که «خلیفه بن سلمان آل‌خلیفه» نخست‌وزیر بحرین در سفری خصوصی به خارج از کشور سفر کرده است؛ اما با این حال، منابع بحرینی هیچ اشاره‌ای به مقصد سفر او نکردند.
این اعلام پس از آن است که شامگاه روز پنجشنبه، امارات عربی متحده و رژیم صهیونیستی با نظارت آمریکا رسما از برقراری روابط میان یکدیگر خبر دادند.
پس از این اعلام، بحرین در کنار مصر و عمان جزو اولین کشورهایی بود که از این اقدام امارات استقبال کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران