برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی

برگزاری تجمع اعتراضی علیه امارات در قدس اشغالی

مردم قدس تجمع اعتراضی علیه امارات متحده عربی به خاطر عادی ‎سازی با رژیم صهیونیستی، برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، خبرگزاری آناتولی نوشت: این تجمع اعتراض با حضور شخصیت‎ های اسلامی و مسیحی و نیز اعضای مؤسسه ‎ها و نهادهای محلی برگزار شد.


در بیانیه پایانی این تجمع اعلام شد، توافق امارات و رژیم صهیونیستی کودتا علیه تصمیمات و مواضع اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی در حمایت از مساله فلسطین است.


معترضان مخالفت قاطع خود را با توافق امارات با رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط اعلام کردند.


از سوی دیگر اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح از حکام امارات متحده عربی خواست تا توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را ابطال کنند.


وی گفت: دروازه قدس از مسیر ابوظبی به تل آویو نخواهد رسید.


همچنین در غزه نیز تظاهرات مشابهی در مخالفت با این اقدام امارات متحده عربی برگزار شد.


شمار زیادی از گروه ‎ها و طیف ‎های سیاسی و اسلامی به همراه مردم فلسطین در غرب شهر غزه این راهپیمایی را برگزار کردند و خواستار عقب‌نشینی امارات از این اقدام شدند.


دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پنجشنبه گذشته در یک پیام توئیتری از آنچه «توافق تاریخی» اسرائیل و امارات برای عادی‌سازی کامل روابط دوجانبه خواند، خبر داد.


بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز با انتشار پیامی در رسانه‌های اجتماعی، امضای توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با امارات را «یک گام تاریخی» خواند.


 


  
مطالب مرتبط

نظرات کاربران