اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال

اجرای نذر کتاب متفاوت در ماه محرم امسال

مدیر انتشارات هزاره ققنوس از اجرای نذر کتاب همزمان با آغاز ماه محرم و ایام عزاداری بر سرور و سالار شهیدان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، رضا حاجی‌آبادی، مدیر انتشارات هزاره ققنوس، از برگزاری نذر کتاب همزمان با آغاز ماه محرم و ایام سوگواری بر مصائب اهل بیت(ع) خبر داد و گفت: این طرح از سال 88 هر سال همزمان با ماه محرم برگزار می‌شود.


وی افزود: در بیش از یک دهه گذشته، کتاب با موضوع عاشورا و قیام امام حسین (ع) به ارزش 200 میلیون تومان، به مراکز مختلف اهدا شده است.


وی ادامه داد: در این مدت تعداد 120 هزار عنوان کتاب درباره عاشورا به کتابخانه‌ها، مردم عادی، نمازخانه‌ها، مساجد، مدارس و حتی زندان‌ها اهدا شده است.


مدیر انتشارات هزاره ققنوس که مبدع این طرح است، همچنین با اشاره به توسعه این طرح،  اضافه کرد: امسال به دلیل شرایطی که ویروس کرونا ایجاد کرده است، در کنار نذر کتاب مکتوب، در حوزه نسخه‌های دیجیتال نیز فعالیت می‌کنیم.


علاقه‌مندان به شرکت در این نذر فرهنگی می‌توانند از این روش‌ها نذر خود را ادا کنند:


1-ارسال کلمه «نذر» به شماره 0210000365


2-عضویت در کانال رسمی «نذرکتاب» در تلگرام به نشانی: https://telegram.me/nazrkatab


3- مراجعه به سایت انتشارات هزاره ققنوس


4- تماس با تلفن 88317832


5- عضویت در صفحه اینستاگرام انتشارات هزاره ققنوس.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران