نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)» نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)»

نشست مجازی بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)»

نشست بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)؛ با تاکید بر کتاب زنان ائمه معصومین و زنان با ائمه معصومین» به صورت مجازی برگزار می‌ شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مؤسسه خانه‌کتاب و ادبیات ایران با همکاری انجمن زنان پژوهشگر تاریخ، نشست بررسی «نقش زنان در نهضت امام حسین (ع)؛ با تاکید بر کتاب زنان ائمه معصومین و زنان با ائمه معصومین» را به صورت مجازی و با سخنرانی دکتر مرضیه محمد زاده برگزار می‌کند.
کتاب «زنان ائمه معصومین و زنان با ائمه معصومین» در دو فصل تدوین شده است؛ فصل اول با نام «زنان ائمه معصومین (علیهم السّلام)» به بررسی شرح زندگانی همسران آن بزرگواران پرداخته و در یازده بخش به شرح احوال و زندگی همسران یکی از امامان می‌پردازد. فصل دوم این کتاب با عنوان «زنان با ائمه معصومین (علیهم السّلام)» در دوازده بخش به شرح زندگانی دختران و اصحاب هریک از امامان پرداخته است.
این برنامه امروز سه‌شنبه چهارم شهریورماه از ساعت ۱۱ به صورت زنده از اینستاگرام مؤسسه خانه‌کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneyeketab@ پخش می‌شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران