اهانت شرارت‌آمیز به قرآن مجید و پیامبر رحمت، توهین به همۀ ادیان آسمانی است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص) گفت: اهانت شرارت‌آمیز به قرآن مجید و پیامبر رحمت(ص)، توهین به همۀ ادیان آسمانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در ایامی که ویروس منحوس کرونا جهان را درگیر خود کرده، ویروس مستکبرین جهانی با استفاده از ابزار رسانه‌ای و امپراطوری خبری خود و عوامل خودفروخته، حوادث دردناک و شرارت‌آمیزی از جمله اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و سوزاندن مصحف شریف الهی و توهین آشکار به پیامبر اعظم (ص) و بهترین مخلوق خداوند، جنایتی بزرگ و غیرقابل‌گذشت را رقم زده‌اند.


در پی این اهانت، نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با محکوم کردن این رفتار سخیف، عنوان کرد: این حرکت رذیلانه گرچه به ظاهر توسط رسانه‌ای فرانسوی و توسط جمعی از جاهلان حقیر و بداندیش واقع شد اما پشت پرده‌های پیچیده و کینه‌توزانه‌ای دارد که نشان از اسلام‌هراسی و در یک زنجیره پلید در حال فعالیت است و خصمانه علیه مقدسات اسلامی کار می‌کند و از این احمقانه‌تر، رفتار ابلهانۀ رئیس جمهوری فرانسه بوده که به بهانۀ دفاع از آزادی بیان و عقیده، آن را تأیید کرده است.


لطفی در ادامه افزود: سیاست کینه‌توزانه و خصمانه اسلام‌ستیزی که توسط صهیونیسم بین‌الملل و استکبار جهانی هدایت می‌شود، به یقین با طراحی عوامل خودفروخته رسانه‌‌ای و در اندیشکده‌ها و سازمان‌های صهیونیستی آمریکا و برخی دولت‌های اروپایی طرح‌ریزی‌شده و برای اجرا به مزدوران جنایتکار که در لباس روشنفکری یا رسانه‌ای و با اسم برخورداری از آزادی بیان در دنیای دروغین و متمدن غربی، جولان می‌دهند، به اجرا گذارده می‌شود.


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به حرمت ماه محرم گفت: امت اسلامی در سراسر جهان و به ویژه مردم مسلمان و حسینی ایران اسلامی در این ماه عزای سالار شهیدان، همان مسیر سرور و سالار شهیدان کربلا را پیروی کرده که «هیهات مناالذله» و قطعاً در مقابل اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی منفعل عمل نخواهند کرد و با ارادۀ بیشتری به تعمیق و ترویج معارف قرآنی خواهیم پرداخت و با استعانت از باری‌تعالی، نور پرفروغ قرآن و شکوه و عظمت این مصحف شریف که سرشار از معارف الهی و انسانی است، با جان و نفوس مسلمین گره خورده و هرگزخاموش نخواهد شد.


این مقام مسئول ادامه داد: انتظار می رود نهاد‌های بین‌المللی اسلامی و اندیشمندان جهان اسلام، خط خبیث اسلام‌ستیزی را بیش از گذشته بشناسند و ریشه‌های این شجرۀ ملعونه را قطع کنند. اهانت به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) و قرآن کریم با بهانه آزادی عقیده در حقیقت ذبح آزادی و مثله مثله کردن جنایت‌آمیز عقیده است.


نصرت‌الله لطفی در پایان افزود: بی‌شک مجاهده مدبرانه، ایستادگی در مقابل مستکبرین و محکومیت شدید این عمل خبیثانه را توسط آزادی‌خواهان جهان ستوده و هتک حرمت به ساحت قرآن کریم و پیامبر اعظم و رسول اکرم (ص) توسط شیطان‌صفتان عالم را محکوم می‌کنیم و عمل به تکالیف عقلی و شرعی در سایه صبر مؤمنانه، دعا و کوشش برای عظمت بیشتر اسلام عزیز را آرزومندیم.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران