صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد

صلوات خاصه امام حسین (ع) در روز اربعین تولید و اجرا خواهد شد

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری کرمان در دیدار با روسای کانونهای مداحان این استان گفت: درنظر داریم  صلوات خاصه امام حسین (ع) را تولید و در روز اربعین اجرا کنیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین حسین سازندگی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری کرمان با روسای کانونهای مداحان سراسر این استان دیدار و گفتگو کرد.


در این دیدار حجت الاسلام سازندگی ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) رهنمودهای ارزشمند و توصیه های همیشگی مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید را همواره راهگشا و مایه خیر و برکت برای جامعه واعظان ومداحان دانست.
وی با توجه به نزدیک شدن به موسم اربعین حسینی گفت: ان شاءالله با همکاری شما قصد داریم  صلوات خاصه امام حسین (ع) را تولید و در روز اربعین اجرا کنیم که این مهم با تلاش و همت شما مداحان قطعا انجام خواهد شد.


وی افزود: سعی مان بر این است  در روز 19 صفر در تمامی ادارات، نهادها و ارگانهای استان زیارت اربعین را با همکاری شما برگزار کنیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران