مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است

مرزهای ۴ گانه با عراق بسته است

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه کشور عراق، آمادگی پذیرش زائران اربعین را ندارد،گفت: مرزهای چهارگانه کاملا بسته است و هیچگونه ترددی انجام نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج،جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر روابط حسنه مرزی میان ایران و عراق، گفت: عاشقان و زائران امام حسین (ع) به مرزها مراجعه نکنند چرا که کشور عراق آمادگی پذیرش زوار را ندارد.


سردار "قاسم رضایی" در حاشیه سفر به استان خوزستان و بازید از پایانه مرزی شلمچه و دیدار با مرزبانان با بیان اینکه مرزبانان ادامه دهنده راه رزمندگان دفاع مقدس هستند، گفت: روحیه دفاع مقدسی در مرزبانان جاری است و آنها باوقار و اقتدار مرزها را کنترل می کنند و در حال حاضر در بهترین شرایط امنیتی در مرزها به سر می بریم.


سردار رضایی با اشاره به روابط حسنه مرزی میان ایران و عراق، تصریح کرد: روابط خوبی با کشور عراق داریم و مرزنشینان نیز همکاری مطلوبی با مرزبانان دارند.


وی تاکید کرد: بنا بر اعلام کشور عراق، مرزهای این کشور برای همایش اربعین بسته است و از زائران وعاشقان اباعبدالله الحسین(ع)  درخواست داریم با توجه به مصوبات ستاد کرونا، همکاری لازم را داشته و به مرزها مراجعه نکنند.


جانشین فرمانده ناجا با اعلام اینکه مرزهای چهارگانه کاملا بسته است و هیچگونه ترددی انجام نمی شود، تصریح کرد: سلامت مردم به ویژه زائران برای ما بسیار مهم است.


وی افزود: دوستان ما در عراق آمادگی پذیرش زائران را ندارند و آنها را نمی پذیرند.


جانشین فرمانده ناجا به شهروندان توصیه کرد: به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار موثق را از طریق رسانه ملی و خبرگزاری های رسمی دریافت کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران