آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند

آستان قدس، ماهانه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه میکند

تولیت آستان قدس رضوی گفت: در این آستان هر ماه ۲۰ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی به منظور حفظ سلامت زائران هزینه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در نشست مشورتی دهه آخر صفر افزود: اولویت نخست آستان قدس رضوی، حرم مطهر، زائر و زیارت است و بر همین اساس آماده رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای فراهم آمدن شرایط زیارت زائران با هر هزینه و شرایط هستیم.
وی ادامه داد: هرسال در دهه آخر ماه صفر با حضور جمعیت قابل توجهی از محبان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در مشهد روبرو بودیم اما امسال ویروس کرونا شرایط استثنایی را بر ما تحمیل کرده و با شرایط خاصی مواجه هستیم.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به بسته بودن رواق‌های حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) گفت: آستان قدس رضوی بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و آمادگی کامل خود را برای بازگشایی رواق‌های حرم مطهر رضوی با رعایت صددرصدی پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرده است.
وی با اشاره به در پیش بودن فصل سرما افزود: تغییر وضعیت آب و هوا، بارندگی‌ و سرما، شرایط سخت و استثنایی را بوجود خواهد آورد و میزبانی شایسته از زائران در این شرایط از دغدغه‌های جدی آستان قدس رضوی است.
حجت الاسلام والمسلمین مروی ادامه داد: آمادگی اجرای هر دستورالعملی از سوی ستاد مقابله با کرونا با هر شرایط را داریم. 
وی از همراهی و همدلی مسوولان دستگاه‌های مختلف استان قدردانی کرد و این هماهنگی را نوید بخش آینده‌ای روشن برای استان خراسان رضوی دانست.
آیت الله سیداحمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد نیز در این نشست با تشکر از تلاش‌های آستان قدس رضوی برای بازگشایی حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برای حفظ سلامت زائران، بر محوریت آستان قدس رضوی در برنامه‌ها و عزاداری‌های دهه آخر صفر تأکید کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران