ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند

ادارات دولتی کربلا دو هفته تعطیل می شوند

در آستانه اربعین حسینی‌(ع)، استانداری کربلا اعلام کرد تمام ادارات دولتی این استان از امروز یکشنبه تا پایان هفته بعد تعطیل خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، معاون استاندار کربلا اعلام کرد که کار ادارات دولتی این استان از امروز یکشنبه (13 مهر ماه) تا پنجشنبه آینده به حالت تعلیق در می‌آید.
«علی المیالی»، معاون استاندار کربلا در بیانیه‌ای اعلام کرد که تعلیق ساعات کار باعث می‌شود تا مردم کربلا بتوانند در هنگام زیارت اربعین به زائران خدمات ارائه دهند.
وی تأکید کرد که بخش‌های خدمات، بهداشت و کلیه خدمات امنیتی از این تعطیلی مستثنی هستند. 
هر ساله در آستانه اربعین حسینی، میلیون‌ها زائر مشتاق از عراق و دیگر کشورها برای زیارت بارگاه حسینی وارد استان کربلا می‌شوند، اما امسال به دلیل شیوع کرونا بسیاری از عاشقان حسینی نتوانستند در مسیر این سفر معنوی پای بگذارند. 


| شناسه مطلب: 102856
اربعین کربلامطالب مرتبط

نظرات کاربران