«نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی «نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی «نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
«نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی «نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی «نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی «نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی «نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی

«نگارخانه عبرات» مرجعی برای تصاویر اربعینی

سامانه «نگارخانه عبرات» در راستای ترویج فرهنگ اربعین در بخش های هنری، فعالیت خود را در ایام اربعین 99 آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج،سامانه «نگارخانه عبرات» در راستای ترویج فرهنگ اربعین در بخش های هنری، فعالیت خود را در ایام اربعین 99 آغاز کرد.


این سامانه در حال حاضر با حدود 7 هزار عکس از هنرمندان و عکاسان جوان و برجسته کشورمان از تصاویر برگزیده چهار دوره گذشته سوگواره بین المللی «عبرات»، در بخش فارسی در حال فعالیت است.


این سایت، به عنوان مرجع تصاویر اربعین در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت، و بخش عربی این سایت نیز به زودی آغاز به کار خواهد کرد.


«نگارخانه عبرات»، سامانه ای تعاملی است، با قابلیت لایک و یا پسندیدن عکس توسط کاربران که در آینده و در دوره های بعدی سوگواره عبرات، بحث داوری آثار و انتخاب آثار را با آراء مردمی فراهم می کند.


این سایت به نشانی اینترنتی: https://abarat.photo/ در دسترس مخاطبین قرار دارد.


| شناسه مطلب: 103117
اربعین عبراتمطالب مرتبط

نظرات کاربران