سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد

سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد

سازمان همکاری اسلامی در بیانه‌‌ای اظهارات موهن مقامات فرانسوی علیه پیامبر اسلام (ص) را شدیداً محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از فارس، سازمان همکاری اسلامی طی بیانیه‌ای اقدام برخی از رسانه‌ها و مقامات فرانسه در انتشار مطالب موهن به پیامبر (ص) را محکوم کرد.


این سازمان در بیانیه شدید اللحنی که روز جمعه (2 مهر ماه) منتشر کرد، از اظهارات سیاسی رسمی برخی از مقامات فرانسه ابراز تعجب کرده و گفته است که تداوم این گونه اظهارات، به روابط فرانسه با کشورهای اسلامی لطمه خواهد زد و احساسات خشونت ‌آمیز و نفرت‌پراکنی را افزایش خواهد داد.


سازمان همکاری اسلامی گفته است که به محکوم کردن توهین به پیامبران الهی چه در اسلام، چه در مسیحیت و چه در یهودیت ادامه خواهد داد.


این سازمان بار دیگر «اقدامات تروریستی» را که به اسم دین انجام می‌شود، محکوم کرد و گفت که این قبیل اقدامات را نباید به اسم دینی نوشت؛ چرا که به گفته سازمان همکاری اسلامی، اقدامی فردی یا گروهی است.


اخیرا اقدام یک معلم تاریخ فرانسوی در نشان دادن کاریکاتورهای موهن از پیامبر (ص) و کشته شدن او به دست یک نفر چچنی، بازتاب گسترده‌ای در فرانسه داشته است.


از سوی دیگر، وزیر کشور فرانسه در اظهاراتی ضداسلامی از وجود بخش خاص برای محصولات حلال در فروشگاه‌های این کشور ابراز ناراحتی کرد و خواستار عرضه نکردن این محصولات شده است.سازمان همکاری اسلامی در بیانه‌‌ای اظهارات موهن مقامات فرانسوی علیه پیامبر اسلام (ص) را شدیداً محکوم کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران