فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد

فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته به پیامبر اسلام(ص) اعلام شد

فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته برای پیامبر اسلام(ص) در کرمانشاه اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، فراخوان مسابقه بهترین دل‌نوشته برای پیامبر اسلام(ص) در کرمانشاه اعلام شد. این مسابقه همزمان با ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) از سوی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعه‌القرآن الکریم برگزار می‌شود.

براین اساس، بخشی از فیلم حضرت محمد(ص) همراه با تواشیح «بلغ العلی بکماله کشف الدجی بجماله...» در قالب پستی با عنوان «#من_عاشق_محمدم» در صفحه اینستاگرام مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعه‌القرآن الکریم و اهل‌البیت(ع) به نشانی jqk_org منتشر شده که علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه پس از دنبال کردن صفحه جامعه‌القرآن، این پست را می توانند لایک کرده و دل‌نوشته و مطالب خود را درباره پیامبر اکرم(ص) در قالب کامنت قرار دهند که به بهترین کامنت جوایزی اهدا خواهد شد.

برگزاری مسابقه همزمان با ماه ربیع‌الاول و ولادت حضرت پیامبر اکرم(ص) بارگذاری شده و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۳ آبان مصادف با ۱۷ ربیع‌الاول در این مسابقه شرکت کنند. این مؤسسه به ۶۳ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران