آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین

آزادی زندانی با هزینه سفر اربعین

آقا جعفر پیرمرد ۷۳ ساله‌ای است که حدود ۱۵ سال پیش به دلیل حسن شهرت و ریش‌سفیدی‌اش، اهالی ساختمان او را به‌ عنوان مدیر ساختمان انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آقا جعفر پیرمرد ۷۳ ساله‌ای است که حدود ۱۵ سال پیش به دلیل حسن شهرت و ریش‌سفیدی‌اش، اهالی ساختمان او را به‌عنوان مدیر ساختمان انتخاب کردند.


با آتش‌سوزی در ساختمانی که آقا جعفر مدیرش بود چند نفر در آتش سوختند، پرونده‌ای در دادگاه برای جعفر باز شد. پرونده‌ای که او را به حبس و پرداخت دیه محکوم می‌کرد. حالا باگذشت ۱۵ سال، موکب داران اربعین دست‌به‌کار شدند و هزینه‌ای را که برای پیاده‌روی اربعین امسال کنار گذاشته بودند، به ستاد دیه اهدا کردند. مبلغ ۲۱۶ میلیون تومان آقا جعفر را بعد از تحمل ۱۸ ماه زندان و ۱۴ سال آوارگی به آغوش گرم خانواده‌اش بازگرداند.


| شناسه مطلب: 103212نظرات کاربران