پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص)

پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص)

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه در پی اهانت مکرون به پیامبر اکرم (ص) صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت العظمی خامنه‌ای، اظهارات امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه در تأیید کاریکاتور توهین‌آمیز به پیامبر اکرم (ص) باعث خشم مسلمانان در سرتاسر جهان شده است به همین علت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسوی پیامی کوتاه صادر کردند.


 


متن این پیام که به زبان فرانسوی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، به شرح زیر است:بسمه تعالی


جوانان فرانسه!
از رییس جمهور خود بپرسید: چرا از اهانت به پیامبر خدا حمایت می‌کند و آن را آزادی بیان می‌شمارد؟ آیا معنی آزادی بیان این است: دشنام و اهانت، آن هم به چهره‌های درخشان و مقدس؟ آیا این کار احمقانه، توهین به شعور ملتی نیست که او را به ریاست خود انتخاب کرده است؟


سوال بعدی این است که چرا تردید در هولوکاست جرم است؟ و اگر کسی چیزی در این‌باره نوشت باید به زندان برود اما اهانت به پیامبر آزاد است؟
مطالب مرتبط

نظرات کاربران