نایب‌رئیس مجمع جهانی اهل‌بیت(ع):
توهین به پیامبر(ص) برگ پلید و خفت‌باری درکارنامه اسلام‌ستیزان است

نایب‌رئیس مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) گفت: توهین اخیر به پیامبر اکرم (ص) صفحه پلید و خفت‌بار دیگری در کارنامه سیاه اسلام‌ستیزان خواهد افزود.

به گزارش خبرگزاری پایگاه اطلاع رسانی حج، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی در پیامی توهین اخیر نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) را محکوم  کرد.


در این پیام آمده است: دست پلید دشمنان اسلام بار دیگر از آستین کشور فرانسه که یکی از مدعیان دروغین حقوق بشر است بیرون آمد و ساحت مقدس و نورانی پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) را مورد توهین قرار داده و قلوب مسلمانان جهان به خصوص ملت مؤمن ایران اسلامی را جریحه‌دار کرد.


آیت الله دری نجف آبادی با تاکید براینکه طبق وعده خدا این اقدامات و دشمنی‌های خشونت‌آمیز راه به‌جایی نخواهد برد و این نور مقدس هرروز فروزان‌تر خواهد شد، خاطرنشان کرد: دامن زدن به اسلام‌هراسی از سوی مکرون، رئیس جمهور فرانسه و طرح ادعاهای دروغین مبنی بر تلاش اسلام‌گرایان برای تغییر قانون اساسی فرانسه که از دل‌های فاسد و ذهن‌های فرسوده بر می‌خیزد، نه تنها خدشه‌ای بر چهره نورانی رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) وارد نخواهد ساخت، بلکه در معادله‌ای معکوس به مانند نمایش‌های سخیف گذشته، صفحه پلید و خفت‌بار دیگری در کارنامه سیاه اسلام‌ستیزان خواهد افزود.


نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این پیام تاکید کرد: از مجامع جهانی و مسئولان بلندپایه کشورمان به خصوص وزارت امور خارجه انتظار می‌رود تا برای صیانت از ارزش‌های والای اسلامی مسلمانان جهان، با آمران، عاملان، مباشران و مسببان این اقدام مجرمانه بین المللی، برخورد قاطع و جدی نموده و تحویل آنها را به محاکم صالحه مطالبه نمایند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران