رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند

رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از پایگاه حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای، متن پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی در گذشت حجت‌الاسلام جواد اژه‌ئی به شرح زیر است: 


بسمه تعالی
با اندوه و تأسف فراوان خبر درگذشت عالم مجاهد جناب حجةالاسلام آقای دکتر جواد اژه‌ئی را دریافت کردم؛ شخصیت برجسته و ممتازی که سال‌های متمادی مجاهدت‌های بزرگ و مبارک را با اخلاص و بدون اندک تظاهری عهده‌دار شد. یادگارهای فراموش‌نشدنی برای کشور و انقلاب برجای گذاشت.


تشکیل انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تشکیل مدارس استعدادهای درخشان کشور، مدیریت پدرانه بر مجموعه‌های نخبگانی جوان، و سازنده در دوران طلائی مدال‌آوری‌های علمی بین‌المللی از جمله‌ این یادگارهای بی‌همانند است.


این مجاهد خاموش که خود برادر شهیدی عزیز و داماد شهید عالیقدر آیت‌الله بهشتی بود بنای نخبگی و نخبه‌پروری را بر شالوده‌های محکم ایمان وانقلاب استوار ساخت و سپیدروی و سرافراز به ملاقات خداوند رحیم شتافت. اینجانب با تأسف عمیق به همسر گرامی و صبور و فرزندان عزیز و دیگر منسوبان و بازماندگان ایشان و نیز عموم جامعه‌ نخبگانی کشور تسلیت عرض می‌کنم. رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحوم مسألت می‌نمایم.


سیّدعلی خامنه‌ای
۹۹/۸/۲۴
مطالب مرتبط

نظرات کاربران