کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود

کلیه فعالیت‌های هنری تعطیل خواهند بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کلیه فعالیت‌های غیرضروری به جز مشاغل گروه یک، در دو هفته آینده تعطیل خواهند بود و مجموعه فعالیت‌های هنری و سینمایی که جزو مشاغل گروه ۳ هستند، تعطیل خواهند بود.

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلی چاپخانه‌ها و وضعیت رسانه‌های مکتوب، اظهار کرد: در محدودیت های دوهفته آینده، چاپخانه ها جزو گروه یک حساب شده اند بنابراین فعالیت خودشان را خواهند داشت و طبیعتاً روزنامه‌ها و کارهایی که با حوزه چاپ سروکار دارند مشکلی نخواهند داشت.


صالحی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امکان برگزاری کنسرت‌ها قبل از ساعت ۱۸ وجود دارد؟ گفت: در دو هفته آینده کلیه فعالیت‌های غیرضروری به جز مشاغل گروه یک، تماماً تعطیل هستند که مجموعه فعالیت‌های هنری و سینمایی که جزو مشاغل گروه ۳ هستند، تعطیل خواهند بود.


وی ادامه داد: سالن های هنری و موسیقی بر مبنای اینکه فاصله های‌شان را به صورت ۵۰ درصد ترتیب دهند، مجاز به فعالیت بودند اما این به قبل از محدودیت های جدید مربوط می‌شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران