فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان

فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان

براساس فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان مهلت ارسال آثار به این همایش تا پایان اسفند ۱۳۹۹ است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، در مراسم اختتامیه مجازی «دومین همایش کتاب سال بانوان» که امروز پنجشنبه ، 29 آبان ماه در جامعه الزهرا (علیهاالسلام برگزار شد)، فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان نیز اعلام شد.


بر اساس این فراخوان، آثار منتشر شده بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی اعم از تألیف، ترجمه و تصحیح، رساله‌های سطح چهار و دکتری بانوان و مقالات علمی پژوهشی بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی که در سال‌های ۹۸ و ۹۹ تألیف و منتشر شده اند، در این همایش پذیرفته می‌شوند.


محور ویژه سومین همایش همچون همایش گذشته، آثار منتشر شده بانوان و آقایان با موضوع زن و خانواده است که در سال‌های ۹۸ و ۹۹ منتشر شده باشد.


پژوهشگران برای شرکت در این همایش، فرم ثبت نام را از طریق سایت و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه همایش واقع در جامعه‌الزهرا (علیهاالسلام) دریافت کرده و به همراه دو نسخه از اثر خود به دبیرخانه همایش ارسال کنند.


پژوهشگران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی www.ketabebanovan.ir مراجعه کنند.


مهلت ارسال آثار به سومین همایش کتاب سال بانوان تا پایان اسفند ۱۳۹۹ است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران