مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد

مقاومت فلسطین: در صورت ادامه تجاوز به غزه، پاسخ کوبنده خواهیم داد

سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین یکشنبه شب اعلام کرد: رژیم صهیونیستی اگر بخواهد به تجاوز و محاصره غزه ادامه دهد، بهای آن را خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج،"ابومجاهد" سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین به شبکه المیادین گفت: رژیم صهیونیستی متحمل پیامدهای هر گونه حمله‌ای [به غزه] خواهد بود و به شیوه مناسب به آن پاسخ می‌دهیم.


وی افزود: پیام ما روشن است؛ این که ما هرگز اجازه نمی‌دهیم معادله‌ای را که مقاومت فلسطین در طول این سال‌ها ایجاد کرده است، به هم بریزد.


ابومجاهد ادامه داد: مقاومت می‌داند که رژیم اشغالگر اسرائیل در بحران داخلی به سر می‌برد و درصدد صدور آن به غزه است.


سخنان ابومجاهد پس از آن بیان می‌شود که رژیم صهیونیستی به دنبال شیوع گسترده کرونا در سرزمین‌های اشغالی و افزایش تورم، شنبه‌های هر هفته شاهد تظاهرات ضد بنیامین نتانیاهو است.


ناتوانی نتانیاهو برای مقابله با کرونا و پرونده‌های مختلف فساد وی همچنین سبب شده است که محبوبیت حزب لیکود که وی ریاست آن را برعهده دارد، به شدت کاهش یابد.


از سوی دیگر، رژیم صهیونیستی در ادامه تنش‌آفرینی در مناطق اشغالی، بامداد روز یکشنبه بار دیگر در چند نوبت مناطقی از نوار غزه را بمباران کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران