سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی

سفر شبانه نتانیاهو به عربستان سعودی

برخی از رسانه های خبری منطقه از دیدار سه جانبه پمپئو، ملک سلمان و نتانیاهو در ریاض خبر داده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، منابع خبری رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از سفر مخفیانه بنیامین نتانیاهو و برخی مقامات موساد به عربستان سعودی همزمان با حضور مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در این کشور عربی خبر دادند.


تارنمای خبری صهیونیستی «هاآرتص» با انتشار این خبر گزارش داد: منابع اسرائیلی امروز اعلام کردند که نتانیاهو در این سفر مخفیانه با محمد بن سلمان و مایک پمپئو دیدار کرده است.


نتانیاهو و مسئولان موساد شب گذشته در شهر نعوم با پمپئو و مقامات عربستان دیدار کردند.


در سیستم ردیابی ماهواره ای مشخص شده بود هواپیمایی که معمولاً نتانیاهو سوار می‌شود به نعوم رفته و پس از ساعاتی به اسرائیل بازگشته است.


این تارنمای صهیونیستی افزود: بنابر مشاهدات، این هواپیمای شخصی نتانیاهو که به عربستان رفت، همان هواپیمایی است که بارها برای دیدار با ولادیمیر پوتین با آن پرواز کرده است و همان هواپیمایی است که وی برای حضور در مراسم امضای توافق عادی سازی روابط اسرائیل با بحرین و امارات به واشنگتن سفر کرده بود.


خبرگزاری رویترز نیز این خبر را تأیید کرد.


| شناسه مطلب: 103708
عربستان اسرائیلمطالب مرتبط

نظرات کاربران