الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود

الحوثی: موشک شلیک‌شده به آرامکو ساخت یمن بود

عضو شورای عالی سیاسی انصار الله یمن با اشاره به یمنی بودن موشکی که شرکت آرامکو سعودی را هدف قرار داد، بر ادامه مقاومت ملت یمن در برابر سعودیها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «محمد علی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی در صنعاء بر ادامه مقاومت و دفاع این کشور از خود در برابر حملات عربستان سعودی تاکید کرد.


شبکه خبری روسیا الیوم، به نقل از الحوثی گزارش داد: هر چه عربستان به جنگ علیه ملت یمن ادامه داده و مراکز حیاتی را هدف قرار دهد، حملات، مقابله و دفاع ما از خاک و آبرو ادامه خواهد داشت.


وی تأکید کرد: از طریق اقدامات غیر اخلاقی، بمباران، حملات مداوم به ملت یمن، محاصره، تحریم هوایی، جلوگیری از سفر بیماران برای درمان، قطع حقوق کارمندان و نابودی پول یمن، دشمن را شناختیم.


این مسئول یمنی ادامه داد: ملت یمن، شکسته نخواهد شد و هر اندازه حمله به آن افزایش یابد، ایستادگی و پایمردی آن افزایش خواهد یافت.


الحوثی تصریح کرد، موشکی که شرکت آرامکو عربستان را دوشنبه گذشته هدف قرار داد، صد در صد ساخت یمن است.


وی خطاب به مسئولان سعودی گفت: بار دیگر به آمریکا بروید و سلاح دفاعی جدید خریداری کنید؛ زیرا این موشک، سیستم‌های دفاعی را درهم شکست.


این مسئول یمنی همچنین خاطر نشان کرد: عربستان سعودی از شش سال پیش تا کنون علیه ملت یمن توطئه می‌کند و آن را هدف قرار می‌دهد و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بمباران ملت یمن و محاصره آن، بخشی از جنایت این کشور است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران