حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی

حضور زائران در جوار ضریح امامین جوادین(ع) پس از یک سال تعطیلی

بخش ورودی به ضریح حرم امامین جوادین (ع) پس از حدود یک سال تعطیلی به دلیل شیوع کرونا و پس از آن با عملیات عمرانی، بازگشایی شد و زائران در جوار ضریح این دو امام بزرگوار به زیارت و نیایش پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ورودی به سمت ضریح حرم امامین جوادین (ع) که ابتدا به دلیل شیوع کرونا و پس از آن برای عملیات عمرانی به روی زائران بسته شد بود، پذیرای زائران شد.


بر همین اساس، بخش ورودی به سمت ضریح حرم امامین جوادین (ع) پس از حدود یک سال مجدد بازگشایی شد تا زائران بتوانند با حضور در جوار ضریح امامین جوادین (ع) به زیارت بپردازند.


پیش از این، همه بخش‌های حرم به جز درهای ورودی به سمت ضریح حرم امامین جوادین (ع) باز بود و زائران در گوشه و کنار حرم به زیارت و نیایش می‌پرداختند.


روند بازسازی و توسعه حرم امامین جوادین (ع) نیز که از اواخر سال گذشته به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود، به همت ایرانیان از حدود دو ماه گذشته پس از بیش از ۷ ماه تعطیلی، از سر گرفته شد.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران