هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی

هشدار مفتی قدس نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی

مفتی قدس نسبت به توطئه های رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی هشدار داد و تاکید کرد: مسجد الاقصی یکی از مقدسات مهم مسلمانان به شمار می رود و باید از آن محافظت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «محمد احمد حسین» مفتی قدس اعلام کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال تخریب مسجد الاقصی برای ساختن معبد هیکل است.


وی افزود: تل آویو برای ایجاد تغییرات دینی و تاریخی در مسجد الاقصی تلاش می کند و این مسئله در راستای تخریب مسجد الاقصی می گنجد.


محمد احمد حسین ادامه داد: مسجد الاقصی یکی از مقدسات مهم مسلمانان به شمار می رود و باید از آن محافظت کرد.


وی هم چنین تاکید کرد که تمامی ساختمان‌ها، صحن‌ها و هر آنچه در زیر زمین این مکان مقدس و بالای آن هست، فقط به مسلمانان تعلق دارد.


محمد احمد حسین اضافه کرد که آزادگان جهان باید در کنار ملت فلسطین و آرمان آنها بایستند و اقدامات جدی برای افشای نقض حقوق فلسطینی ها از سوی رژیم صهیونیستی در مجامع بین‌المللی صورت دهند.


پیش از این جنبش حماس به رژیم صهیونیستی درباره ادامه تجاوزات علیه مسجدالاقصی و اجازه به صهیونیست‌های تندرو برای هتک حرمت این مکان مقدس هشدار داده و تاکید کرده بود که ملت فلسطین آماده واکنش به تجاوزات اشغالگران است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران