مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود

مسابقه «قرآن مرا تغییر داد» برگزار می‌شود

مسابقه قرآن مرا تغییر داد از سوی مؤسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مسابقه‌ای اینترنتی از سوی مؤسسه جامعه القرآن و اهل البیت (ع) با عنوان «قرآن مرا تغییر داد» در بستر شبکه‌های اجتماعی در حال برگزاری است.


این مسابقه در قالب پستی با محتوای فایل تصویری از خاطره «مک مک‌کینی» یک تفنگدار آمریکایی است که به حدی از اسلام و مسلمانان متنفر بود که قصد داشت با بمبی دست‌ساز، یک مرکز اسلامی را منفجر کند. اما در نهایت با مراجعه به این مرکز و مطالعه قرآن، مسلمان می‌شود.


شرکت کنندگان در مسابقه پس از لایک کردن این پست، در چند جمله در قالب نظرات سعی کنند تا احساسات خود را نسبت به قرآن کریم و تلاوت این کتاب آسمانی، جایگاه قرآن در زندگی و تغییراتی که از خواندن قرآن در زندگی، بیان کنند.


به نفر اول این مسابقه هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی و همچنین به ۱۵ نفر برتر جوایز ۱۰۰ هزار و ۵۰ هزار تومانی اعطا می‌شود. همچنین به ۳۰ نفر نیز کمک هزینه اینترنت ۱۰ گیگ یک‌ماهه به مبلغ ۳۰ هزار تومان اعطا خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران